Poznaj naszą historię

Drogowski - bramy przeciwpożarowe, rolowane i przesuwne

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

      Serdecznie witamy i dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i odwiedzenie naszej strony.

Nasza firma działa aktywnie w swojej branży już od 1994 roku. Specjalizujemy się w dostawie i montażu bram przeciwpożarowych różnych typów. W ramach oferowanych przez nas usług zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i wykonawstwem najlepszych rozwiązań ppoż. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. Oferujemy również serwis gwarancyjny i wsparcie pogwarancyjne.

Rzesza zadowolonych Klientów świadczy o naszej jakości i rzetelności. Nasze zabezpieczenia i kurtyny przeciwpożarowe instalowaliśmy m.in. u takich Klientów jak: Rockwool, Phillips, stadion LECHa Poznań, Swedwood, Motoarena w Toruniu, Teatr Polski w Bydgoszczy, Hotel Warmiński w Olsztynie, Browar Warka, Hotel City w Bydgoszczy, Zakłady Mięsne Mazury w Ełku, Teatr w Olsztynie, markety Kaufland, Centrum Handlowe Ferio w Legnicy, Mondi w Świeciu, Galeria Kasztanowa w Pile, Eurofoam w Zgierzu, Sąd Okręgowy w Szczecinie i Bydgoszczy, obiekty Panattoni i u wielu, wielu innych.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko typowe bramy p.poż. (przesuwne, opuszczane, rozwierane czy rolowane), ale również okienne kurtyny p.poż., przegrody wielkogabarytowe, zabezpieczenia przejść transportowych, itp.

Spośród innych tego typu firm wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do KAŻDEGO Klienta, zrozumienie jego potrzeb i wymagań, solidność realizacji całego kontraktu oraz konkurencyjne ceny wszystkich naszych produktów..

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości
pozostajemy do Państwa dyspozycji (kontakt).

Zapraszamy do współpracy i sprawdzenia naszych cen!!

Klauzula RODO